Danas u 18h: Hajduk – Varaždin

Varaždin i Hajduk se sastaju samo tri dana nakon prvenstvene utakmice u kojoj su momčadi remizirale pogocima Belcara i Sigura.

S obzirom na to da smo protivnika najavili prije nekoliko dana, više o njihovoj igri i formi pročitajte ovdje.

Napomenut ćemo samo kako je Varaždin došao do četvrtfinala. U susretu šesnaestine finala igrali su bez pogodaka protiv NK Grobničana te je susret otišao do jedanaesteraca nakon kojih su slavili 5:4, dok su u osmini finala bili bolji od Istre 3:2. Igralo se u Varaždinu, a za domaćine su zabili Pilj, Postonjski i Šego.

U ovoj utakmici Varaždinu će nedostajati Marko Dabro koji je u prošloj utakmici dobio crveni karton, ali se vraćaju Mario Vukčević i Dimitar Mitrovski, koji su prošlu utakmicu propustili upravo radi kartona.

Utakmica četvrtfinala igra se na jednu utakmicu. Ako u 90 minuta ne bude pobjednika, igrat će se 2 produžetka od 15 minuta, nakon čega slijede jedanaesterci.

Utakmicu možete pratiti na kanalu MAXSport 1.